Odzyskiwanie danych Dowiedz się więcej o systemach plików i odzyskiwaniu danych

photo
Odzyskiwanie danych z dysku różnice pomiędzy darmowym programem a doświadczonym serwisem.

Odzyskiwanie danych Czy potrzebujesz odzyskać dane? Być może przypadkowo usunąłeś jakieś ważne pliki. A może przypadkowo zrestartowałeś swój system bez całkowitego zamknięcia go najpierw. Niezależnie od przyczyny, tutaj są kroki, aby szybko odzyskać swoje dane:

Przywracanie danych spośród SSD spośród felernych instynktownie – dziennik.

Oprogramowanie Data Rescue Pro firmy SanDisk Extreme Pro jest przeznaczone do prostego i złożonego odzyskiwania danych z większości typów dysków twardych. Odzyskiwanie danych https://79dni.pl/2021/08/13/odzyskiwanie-danych-z-dysku-zewnetrznego-w-tym-pomoze-darmowy-program/ Disk Drill to niedrogi program do odzyskiwania danych z dysków twardych, który ułatwia odzyskiwanie tylko wybranych, podstawowych plików, najczęściej plików zadań, cennych zdjęć, filmów i innych powiązanych danych z dysków wewnętrznych i zewnętrznych systemu. R-Studio może być również używany do odzyskiwania danych z innych dysków wymiennych i dysków kompaktowych.

Odzyskiwanie danych spośród krążka odpornego Top 5 wolnych pomysłów.

Jeśli pracujesz na komputerze PC lub laptopie i doświadczasz jakiegoś rodzaju utraty danych, najważniejszym krokiem do profesjonalnego odzyskiwania danych jest najpierw ponowne uruchomienie maszyny. Kilka sekund przestoju może oznaczać różnicę między odzyskaniem danych a ich całkowitą utratą. Po ponownym uruchomieniu maszyny należy sprawdzić, czy urządzenie działa prawidłowo. Jeśli urządzenie nie działa, należy je natychmiast wyłączyć. Podjąć wszelkie środki ostrożności, aby upewnić się, że uszkodzone części nie będą dalej uszkodzone lub uszkodzone podczas następnego procesu odzyskiwania danych.

Odtwarzanie danych najszczęśliwsze układy wolne również najemne.

Profesjonalne firmy zajmujące się odzyskiwaniem danych stosują różne techniki odzyskiwania danych. Jedną z najbardziej niezawodnych technik jest odzyskiwanie danych sektor po sektorze. Odzyskiwanie danych sektor po sektorze (SBS) pozwala odzyskać dane z całych sektorów uszkodzonego dysku. Wadą tej techniki jest to, że nie można łatwo odzyskać dane z uszkodzonych i wymazanych sektorów urządzeń pamięci masowej. Sektor po sektorze odzyskiwania nie jest idealny dla pendrive’ów i innych nośników, które używają bloków adresowania sektorów.

Istnieją również inne aplikacje oprogramowania do odzyskiwania danych, które pozwalają na ogólne doświadczenie utraty danych. Niektóre z tych aplikacji mają funkcje tworzenia kopii zapasowych i odzyskiwania danych. Obejmują one zarówno przyrostowe, jak i różnicowe kopie zapasowe. Program do tworzenia kopii zapasowych przyrostowych kopiuje tylko zmiany, które zostały wprowadzone od czasu utworzenia ostatniej kopii zapasowej. Program do tworzenia kopii zapasowych różnicowych kopiuje zmiany na cały dysk twardy, aby nie utracić żadnych wcześniejszych zmian.

Innym oprogramowaniem, które może pomóc w odzyskiwaniu danych z wadliwych lub uszkodzonych dysków jest R-Studio Data Recovery. R-Studio to innowacyjne oprogramowanie do odzyskiwania danych, które jest bardzo łatwe w użyciu. Po raz pierwszy, gdy otworzysz aplikację, zobaczysz trzypoziomowy proces odzyskiwania danych, które można wybrać do naśladowania. Po wybraniu pierwszej opcji, będziesz w stanie odzyskać dane z dysków logicznych lub dysków fizycznych. Druga opcja, czyli proces różnicowej kopii zapasowej, kopiuje wszystkie pliki, które zostały zmodyfikowane na dyskach, niezależnie od miejsca docelowego plików.

Przywracanie danych spośród HDD Rozpuszczaj 5 planów.

Trzecia opcja, która jest całkowity proces odzyskiwania, wykorzystuje Logical Volume Manager (LVM) na serwerze Windows, aby utworzyć lustrzane odbicie dysku fizycznego, tak, że system operacyjny może go używać. Ponieważ wolumin logiczny na serwerze Windows jest skonfigurowany jako wolumin główny, to sprawia, że inne woluminy na dysku znacznie mniejsze i pojawiają się jako podstawowe partycje w systemie operacyjnym. Jeśli zdarzy Ci się napotkać jakiekolwiek problemy w procesie odzyskiwania danych, a następnie można zdecydować się na inicjowanie tych procesów poprzez Logical Volume Manager.

Odzyskiwanie danych z systemu plików jest wykonywane przez wiele firm, ponieważ istnieje wiele powodów, dla których pliki mogły zostać uszkodzone. Z dostępności różnych aplikacji oprogramowania do odzyskiwania danych, które pomagają w przywracaniu danych, istnieją lepsze sposoby, aby upewnić się, że system nie będzie cierpieć z powodu problemów korupcji w przyszłości. Upewnij się, że zawsze robić regularne kopie zapasowe wszystkich plików, tak, że jeśli coś się stanie z dysku, nadal masz szansę, aby przywrócić go do stanu pracy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *