Planując wyprawę do państw europejskich,należy najpierw zaznajomić się z ich przeszłością by wybrać miejsca, które warte są odwiedzenie i delektowania się ich niezwykłym urokiem.

Biura podróży prześcigają się w ciekawych ofertach pod względem atrakcyjnych miejsc i niskich cen.

Południe Europy to skarbnica najwspanialszych budowli konstrukcyjnych, nieskazitelnych piaszczystych brzegów z żółtym piaskiem oraz drzew oliwnych.

Turyści wyjeżdżają do Chorwacji lub Włoch nie tylko po słońce, ale również po edukację epokową, jaką mogą nie tylko zdobyć, ale również zobaczyć. Chorwacja nie jest dużym krajem, ale posiada ogromną wielorakość tradycji, pejzaży a także zapachów dań zastrzeżonych jedynie dla niej. Podróżnicy nader często odwiedzają miejscowość Makarska leżące w Dalmacji. Niezwykle pięknyteren idealny do przechadzek, ze względu na piękne, kolorowe zaułki które olśniewają swoją urodą.

Czarujące bulwary nad Adriatykiem otoczone sabalami wabią turystów do aktywnego wypoczynku.

Miłośnicy zwiedzania budowli mają możliwość wybrać się na zobaczenie dawnych kościołów. Natomiast podróżnicylubiący delektować się promieniami słońcamają możliwość oddania się relaksowi na efektownej plaży. Innym miejscem godnym odwiedzenia jest Italia i jego wspaniała Wenecja, która jest klejnotem Europy. Architektura, która zachowała się do dnia dzisiejszego zachęcają turystów z całego globu. Wenecja jest rybacką wyspą odznaczającą się barwnymi budynkami, krętymi kanałami i wąskimiuliczkami. duże gron turystów uważa ją za najbardziej sentymentalną miejscowość idealne na podróż poślubną.Urzekają tutaj klimatyczne stare domy stojące na podporach w wodzie, różne pomosty i naturalnie gondole. Każdy, kto przyjeżdża do Wenecji musi, chociaż raz popłynąć nią po Canal Grande i zaznać ten niesamowitej magii .
.