Jagody Acai będące owocem rośliny występującej głównie na terenie Lasów Amazonii już od kilkunastu lat podbijają światowe rynki specyfików medycznych jakie pełnią rolę suplementów diety. Wyciąg z tej wyjątkowej rośliny dzięki bogactwu witamin, soli mineralnych jak również czynnych substancji, charakteryzują właściwości przyspieszające procesy metaboliczne odbywające się w naszym organizmie. To właśnie one sprawiły, że preparaty produkowane na bazie amazońskiej rośliny wspomagają dietę odchudzającą.
Obok wspomagania spalania się magazynowego tłuszczu jagody Acai dzięki podwyższonej zwartości oksydantów przyspieszają wydalanie nagromadzonych w organizmie i szkodliwych dla zdrowia toksyn. Dodatkowo suplementy diety z wyciągu Acai Pro obniżają poziom złego cholesterolu we krwi i dodają energii. W czasie kuracji przy ich zastosowaniu przeprowadzono liczne badania kliniczne, które potwierdziły w jednoznaczny sposób wzrost energii a co jest z tym związane ograniczenie przemęczenia. Jagody Acai nie tylko regulują procesy metaboliczne ale również nie dopuszczają do pojawiania się gwałtownego głodu, który jest efektem obniżenia się poziomu cukru we krwi.

Ze względu na tak wyjątkowe i najbardziej skuteczne w działaniu własności, preparaty z ekstraktem tej jeszcze do niedawna mało popularnej w Europie rośliny cieszą się bardzo dobrymi opiniami. Polecany na polskim rynku suplement diety Jagódka to świetna wręcz propozycja, w pierwszej kolejności dla osób, poszukujących skutecznych preparatów , które wspomagają odchudzanie się. Już po pierwszych dniach stosowania poprawia się samopoczucie, a po niedługim czasie zauważalny staje się spadek masy ciała. Jagódka to naprawdę godny zakupu produkt, który ze względu na swoją bardzo dużą moc zdobywa wciąż rosnącą popularność.

.